PREZENTACJA I RECENZJE – MARKI PIŁ ŁAŃCUCHOWYCH

Aby pomóc Ci dokonać wyboru, wymieniliśmy różne marki pilarek obecnych na rynku francuskim. Znajdziesz zarówno produkty na poziomie podstawowym, jak i sprzęt z najwyższej półki. Największe marki są pochodzenia europejskiego, azjatyckiego i amerykańskiego.

Przegląd i recenzje – Piły łańcuchowe Stihl

MARKI PIŁ ŁAŃCUCHOWYCH

Firma Stihl jest jednym z najważniejszych graczy w marketingu pił łańcuchowych na świecie. Ta marka niemieckiego pochodzenia oferuje szeroką gamę pił łańcuchowych. Zarówno dla osób prywatnych, jak i dla profesjonalistów, każda pilarka Stihl może zaspokoić określone potrzeby. Ta marka oferuje zarówno modele pił termicznych, jak i elektrycznych (bezprzewodowe lub akumulatorowe).

Hasło tej firmy jest odzwierciedleniem ich sprawności: „wydajność jest naszym wymogiem”.

Oferują produkty o uznanej jakości w konsekwentnie wysokich cenach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej marce, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem poświęconym marce Stihl.

Przegląd i recenzje — piły łańcuchowe Husqvarna

MARKI PIŁ ŁAŃCUCHOWYCH

Drugim największym graczem w branży pił łańcuchowych jest Husqvarna. Ta liczna grupa pochodzenia szwedzkiego powstała w XVII wieku od kilku lat cieszy się międzynarodowym uznaniem. Oferuje wiele produktów: modele pilarek termicznych Husqvarna oraz modele pilarek elektrycznych przewodowych lub akumulatorowych. Ich narzędzia, w zależności od serii, mogą być odpowiednie zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla profesjonalistów.

Znani z wysokiej klasy maszyn, mają wysoką politykę cenową. Aby poznać przedziały cenowe i szczegóły dotyczące modeli pił łańcuchowych, które oferują, zapraszamy do zapoznania się z naszym tematem dotyczącym tej marki.

Przegląd i recenzje – Echo Chainsaws

MARKI PIŁ ŁAŃCUCHOWYCH

Marka pił łańcuchowych Echo jest częścią japońskiej grupy Yamabiko. Początkowo ten producent stał się znany na całym świecie dzięki wysokowydajnym silnikom cieplnym. Japoński producent nałożył surowe standardy produkcyjne na wszystkie swoje globalne fabryki, aby zapewnić jakość swoich produktów. Grupa jest tak pewna jakości swoich produktów, że oferuje dodatkowe gwarancje przy zakupie swoich produktów w przeciwieństwie do konkurentów.

Marka oferuje modele z najwyższej półki w przystępnych cenach za kompaktowe i niezawodne pilarki łańcuchowe. Dowiedz się więcej o tej marce w naszej dedykowanej sekcji.

Przegląd i recenzje – Makita Chainsaws

MARKI PIŁ ŁAŃCUCHOWYCH

Japońska firma produkująca piły łańcuchowe Makita początkowo specjalizowała się w przenośnych elektronarzędziach. Grupa ta kupiła konkurencyjną markę Dolmar, aby zaistnieć na rynku pił łańcuchowych. To przejęcie pozwoliło im pozyskać technologie niezbędne do poszerzenia asortymentu. Jest to firma innowacyjna, rozpoznawalna w swojej branży.

Celem jej produktów są osoby prywatne, dla których oferuje piły termiczne i sekatory.

Oferuje również podstawowe elektryczne piły łańcuchowe i akumulatorowe sekatory dla profesjonalistów. Wraz ze swoją spółką zależną Dolmar grupa ta oferuje maszyny o podobnej wydajności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem poświęconym tej marce.

Przegląd i recenzje – Dolmar Chainsaws

MARKI PIŁ ŁAŃCUCHOWYCH

Marka pił łańcuchowych Dolmar to marka niemieckiej firmy, która została kupiona przez japońską grupę Makita. Specjalizująca się początkowo w ogrodnictwie marka Dolmar rozszerzyła swoją ofertę maszyn do centrów ogrodniczych. Oferuje nożyce do żywopłotu, kosy do zarośli, kosiarki do trawy. Wszystkie maszyny produkowane są w Niemczech, co gwarantuje ich niezawodność i jakość. Ich podstawową działalnością jest termiczna piła łańcuchowa, oferuje również inne przewodowe, akumulatorowe modele elektryczne i piły łańcuchowe do przycinania.

Ich produkty są nastawione na średnie i wysokie ceny końcowe. Dodatkowe informacje znajdziesz w naszym dziale poświęconym marce.

Przegląd i recenzje — piły łańcuchowe Mc Culloch

MARKI PIŁ ŁAŃCUCHOWYCH

Marka pił łańcuchowych Mc Culloch powstała w Stanach Zjednoczonych w latach 70. Została kupiona przez grupę Husqvarna w 1999 r. Wyspecjalizowana w Stanach Zjednoczonych szybko stała się krajowym liderem. Ich modele są brane pod uwagę ze względu na ich moc i wydajność.

Łatwo rozpoznawalne w sklepach po czarno-żółtym kolorze, amerykańskie piły łańcuchowe Mc Culloch należą do klasy podstawowej i średniej pod względem ceny.

Więcej informacji znajdziesz w naszym dedykowanym temacie.

Przegląd i recenzje – Ryobi Chainsaws

MARKI PIŁ ŁAŃCUCHOWYCH

Marka pił łańcuchowych Ryobi należy do ważnej japońskiej grupy przemysłowej. Firma ta, założona w 1943 roku, specjalizuje się w podzespołach elektronicznych dla przemysłu motoryzacyjnego i sprzętowego. Ta marka ma doświadczenie w zakresie narzędzi przenośnych i elektrycznych. Szybko przeszła do sprzedaży pilarek elektrycznych zasilanych przewodowo i akumulatorowo. Oferuje produkty wysokiej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach.

Więcej szczegółów o marce znajdziesz w naszej dedykowanej sekcji.

Przegląd i recenzje – Pilarki łańcuchowe GT Garden

MARKI PIŁ ŁAŃCUCHOWYCH

Marka pił łańcuchowych GT Garden to firma pochodzenia francuskiego. Należy do grupy GFT Distribution z siedzibą w Strasburgu. Grupa ta specjalizuje się w imporcie-eksporcie produktów przemysłowych. Dostarczany jest głównie w Azji. Dlatego marka ta oferuje pilarki łańcuchowe w bardzo konkurencyjnych cenach na poziomie podstawowym.

Więcej informacji o tej marce znajdziesz w naszym dedykowanym temacie.

Przegląd i recenzje – Pilarki łańcuchowe Voltor

MARKI PIŁ ŁAŃCUCHOWYCH

Marka pił łańcuchowych Voltor jest sprzedawana przez hiszpańską firmę o tej samej nazwie.

Oferuje tylko niewielką gamę pilarek termicznych.

Wymiary ich maszyn mieszczą się w przedziale od 35 cm3 do 55 cm3. Dedykowane są więc osobom indywidualnym do pielęgnacji ogrodów lub terenów zielonych.

Ceny są przystępne i konkurencyjne, jeśli chcesz kupić piły łańcuchowe tej marki.

Po więcej szczegółów zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem poświęconym tej marce.

Wniosek

Rynek pił łańcuchowych jest szeroki pod względem asortymentu i marki. Różne firmy przedstawione na tej stronie specjalizują się w wielu typach pilarek. Od modeli termicznych po modele elektryczne, od podstawowych do zaawansowanych. Będziesz mieć szeroki wybór w zależności od rodzaju użytkowania.

Dla każdej z marek, które mogą Cię zainteresować, szczegółowo opisaliśmy historię marki, rodzaje oferowanych pił łańcuchowych oraz przedział cenowy.

Leave a Comment