Najlepsze Piły łańcuchowe Einhell: Recenzje i Porównania

Marka pilarek Einhell jest jedną z najbardziej przystępnych cenowo na rynku i posiada szeroką gamę bardzo ciekawych modeli. To także jedna z firm, która nadal produkuje najnowsze pilarki.

Możesz znaleźć szeroką gamę elektrycznych pilarek łańcuchowych, pilarek akumulatorowych, gazowych i modeli teleskopowych. Ponadto wyróżniają się doskonałym stosunkiem jakości do ceny oraz bardzo dobrą wydajnością na przestrzeni lat.

W tym przewodniku znajdziesz analizę cech i mocnych stron każdej pilarki Einhell, dzięki czemu znajdziesz narzędzie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Porównanie pił łańcuchowych Einhell

Wgląd
ProduktEinhell Tronçonneuse thermique GC-PC 1435 I TC (guide-chaîne et chaîne de qualité OREGON, tension et remplacement sans outil de la chaîne, starter automatique et bouton d’amorçage)Einhell Tronçonneuse sans fil sur batterie GE-LC 18/25 Li Kit Power X-Change (18 V, 3,0 Ah, longueur du guide 25 cm, longueur de coupe 23 cm, avec 3.0 Ah batterie et chargeur)Einhell Tronçonneuse électrique GE-EC 2240 (2200 W, Longueur de coupe 37,5 cm, Guide-chaîne et chaîne Oregon, Démarrage progressif)
Oceny
główny
Cena £142,24 €139,95 €98,83 €

7 najlepszych pilarek Einhell na rynku

Pilarka elektryczna 2200W Einhell GE-EC 2240

najlepsze piły łańcuchowe Einhell

Ten pierwszy model jest jednym z najlepszych w tej marce. Ta piła łańcuchowa jest mocna, bardzo łatwa w użyciu i doskonale nadaje się do piłowania drewna opałowego, ścinania małych drzewek, przycinania i podobnych zadań.

Najbardziej wyróżniającymi się cechami elektrycznej piły łańcuchowej Einhell BG-EC 2240 są jej moc 2200 W, prędkość cięcia 15 m/s oraz brzeszczot o długości 40 cm. Ponadto narzędzie waży 5,6 kg, a zbiornik oleju ma pojemność 150 ml.

Należy również zauważyć, że prowadnica i łańcuch są produkowane przez firmę Oregon, co oznacza wysoką jakość cięcia. Aby zapewnić bezpieczeństwo, narzędzie jest wyposażone w zabezpieczenie przed odrzutem z natychmiastowym hamulcem mechanicznym i śrubą zabezpieczającą łańcuch.

Jeśli chodzi o resztę wyposażenia, pilarka ma łagodny start, smarowanie łańcucha odbywa się automatycznie, a łańcuch można napinać i wymieniać bez użycia narzędzi.

Wreszcie, posiada również metalową przekładnię o bardzo długiej żywotności, metalowy ogranicznik pazurów i ergonomiczny uchwyt pozwalający użytkownikowi na wygodną pracę. Podsumowując, najlepsza elektryczna piła łańcuchowa, jaką ma do zaoferowania Einhell.

WIĘCEJ?

 • Stosunek jakości do ceny — jest to elektryczna pilarka łańcuchowa o najlepszym stosunku wartości do ceny.
 • Bardzo wszechstronny – jest idealnym narzędziem do piłowania drewna opałowego, ścinania małych drzewek i okrzesywania.
 • Dobra moc – ma moc 2200W, prędkość łańcucha 15m/s i prowadnicę o długości 40cm.
 • Doskonałe wyposażenie – łańcuch i prowadnica sygnowane są marką Oregon, posiada natychmiastowy hamulec mechaniczny, automatyczne smarowanie łańcucha, naciąg łańcucha bocznego, ergonomiczny uchwyt i stoper z metalowymi pazurami.

MINUSY?

 • Przewodowy — wymagane jest pobliskie gniazdko elektryczne i/lub przedłużacz.

Pilarka elektryczna 2000W Einhell GH-EC 2040

najlepsze piły łańcuchowe Einhell

Piła łańcuchowa Einhell 2040 jest również modelem elektrycznym, w tym przypadku nieco słabszym niż Einhell 2040, a zatem nieco lżejszym, co ułatwia obsługę podczas cięcia drewna opałowego i przycinania lub ścinania małych drzew.

Do najważniejszych danych technicznych piły łańcuchowej Einhell 2040 należą jej moc 2000 W, prędkość cięcia 13,5 m/s oraz długość ostrza 40 cm. Również waga narzędzia to 5,45 kg, a pojemność zbiornika na olej to 160 ml.

Należy pamiętać, że prowadnica i łańcuch pochodzą z Oregonu, a zatem są wysokiej jakości i zapewniają doskonałe cięcie. Jest również wyposażony w urządzenie zabezpieczające przed odrzutem z natychmiastowym hamulcem mechanicznym, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownika.

Jeśli chodzi o resztę sprzętu, kluczową cechą jest to, że smarowanie łańcucha jest automatyczne i ma wziernik do sprawdzania poziomu oleju. Jeśli chodzi o zbiornik, ma duży otwór i urządzenie do szybkiego zwalniania zapobiegające przelaniu.

Kilka fajnych szczegółów to ekranowanie kabla zasilającego, aby odciążyć kabel, a także posiada śrubę zabezpieczającą. Wreszcie, wbudowana przekładnia jest wykonana z wytrzymałego metalu i zapewnia długą żywotność narzędzia.

WIĘCEJ?

 • Mocna i łatwa w użyciu – Jedna z najlepszych elektrycznych pilarek łańcuchowych o dobrej mocy i zwrotności.
 • Uniwersalna piła łańcuchowa – zalecana do cięcia drewna opałowego oraz przycinania i ścinania drzew o małej średnicy.
 • Dobra wydajność – moc 2000 W, prędkość cięcia 13,5 m/s i listwa o długości 40 cm.
 • Wyjątkowe cechy: łańcuch i prowadnica marki Oregon, napinanie łańcucha bez użycia narzędzi, ergonomiczny uchwyt, automatyczne smarowanie łańcucha, natychmiastowy hamulec łańcucha, śruba zabezpieczająca i metalowy ogranicznik pazurów.

MINUSY?

 • Modèle intermédiaire – A moins de puissance et de vitesse de coupe que le 2240.

Pilarka spalinowa Einhell GC-PC 1435

najlepsze piły łańcuchowe Einhell

Po zapoznaniu się z kilkoma modelami elektrycznymi, nadszedł czas na uaktualnienie do tej potężnej pilarki spalinowej przeznaczonej do cięcia drewna opałowego oraz przerzedzania, ścinania i okrzesywania drzew. Jest to bardzo wszechstronna i zwrotna maszyna do szerokiego zakresu zadań.

Najważniejsze parametry techniczne tej pilarki to silnik o pojemności 41 cm3, mocy 1,7 KM i prowadnica łańcucha o długości 33,5 cm. Co więcej, waży tylko 5,5 kg, a jego zbiorniki paliwa i oleju mają pojemność odpowiednio 260 i 210 ml.

Niewątpliwie pilarka spalinowa Einhell GC-PC ma szybki i bezwysiłkowy system rozruchu, cyfrowy zapłon, a dzięki wałowi korbowemu z łożyskami po obu stronach wibracje są bardzo niskie. Jak zwykle w przypadku marki, łańcuch i prowadnica Oregon są synonimem jakości cięcia.

Ponadto ta pilarka łańcuchowa Einhell jest bardzo bezpieczna, ponieważ łańcuch można napinać i wymieniać bez użycia narzędzi, a hamulec łańcucha jest w stanie zatrzymać go w ciągu milisekund.

Wreszcie, duży i solidny amortyzator z metalową końcówką umożliwia bezpieczne prowadzenie podczas ścinania lub przycinania na długość i jest bardzo przydatny jako punkt obrotu podczas cięcia leżących kłód.

WIĘCEJ?

 • Do każdego zadania — to potężna i wszechstronna pilarka spalinowa.
 • Dużo mocniejszy – ma pojemność 41 cm3, moc 1,7 KM i belkę o długości 35 cm.
 • Oregon Components – Prowadnica i łańcuch są sygnowane marką Oregon, co zapewnia bardzo dobre cięcie.
 • Bardzo kompletny – jest wyposażony w system antywibracyjny, automatyczne smarowanie łańcucha, zabezpieczenie przed odrzutem i natychmiastowy hamulec łańcucha, cyfrowy zapłon i Quick Start.

MINUSY?

 • Wyższa konserwacja — jest głośniejsza niż modele elektryczne lub zasilane bateryjnie i ma wyższe koszty konserwacji i paliwa.

Pilarka łańcuchowa Einhell GE-LC 36/35 z 2 akumulatorami 18v

najlepsze piły łańcuchowe Einhell

Jeśli szukasz pilarki łańcuchowej Einhell na akumulator, aby zapomnieć o kupowaniu paliwa i używaniu przedłużaczy, ten model jest elastyczny, mocny i łatwy w obsłudze. Krótko mówiąc, jest to jedna z najlepszych opcji na rynku.

Najważniejszymi cechami technicznymi tej akumulatorowej pilarki Einhell są prędkość cięcia 15 m/s oraz prowadnica o długości 35 cm. Ten pakiet zawiera 2 mocne akumulatory 18 V i, jeśli są dostępne, tylko piłę łańcuchową można kupić osobno.

Podobnie jak w przypadku innych modeli, prowadnica i łańcuch są produkowane przez firmę Oregon, a smarowanie łańcucha odbywa się automatycznie. Dodatkowo, aby ułatwić pracę użytkownikowi, zawiera ergonomiczny uchwyt z miękkim uchwytem.

Ta akumulatorowa pilarka łańcuchowa Einhell ma zabezpieczenie przed odrzutem z natychmiastowym hamowaniem łańcucha. Do napinania lub wymiany łańcucha nie są potrzebne żadne narzędzia.

Wreszcie amortyzator końcówki tej akumulatorowej piły łańcuchowej Einhell jest wykonany z metalu, a zbiornik oleju ma pojemność 120 ml i duży otwór, aby uniknąć przepełnienia podczas napełniania.

WIĘCEJ?

 • Doskonały model akumulatorowy – to bez wątpienia jedna z najlepszych akumulatorowych pilarek łańcuchowych Einhell.
 • Silnik bezszczotkowy – Posiada silnik bezszczotkowy, prędkość cięcia 15m/s i długość ostrza 35cm.
 • Niskie koszty utrzymania – jest to bardzo przyjazny dla środowiska model bez zużycia paliwa, bez kabli i bez emisji.
 • Wysoce wyposażone – Wyposażony w łańcuch i prowadnicę Oregon, automatyczne smarowanie łańcucha, ergonomiczny uchwyt z miękkim uchwytem, ​​metalową końcówkę amortyzatora i zabezpieczenie przed odrzutem z hamulcem łańcucha.

MINUSY?

 • Długotrwałe zadania — nie jest to najlepsza pilarka do ciężkich prac, ponieważ jest zasilana akumulatorem.

Pilarka elektryczna 1800W Einhell GH-EC 1835

najlepsze piły łańcuchowe Einhell

Jeśli szukasz jeszcze bardziej ekonomicznego narzędzia, elektryczna piła łańcuchowa Einhell 1800w jest jednym z najciekawszych modeli marki dzięki bardzo przystępnej cenie w połączeniu z dobrą wydajnością.

Elektryczna piła łańcuchowa Einhell GH EC 1835 jest idealna do cięcia drewna opałowego i ścinania małych drzewek. Posiada moc 1800W i prędkość cięcia 13,5 m/s.

Ta pilarka łańcuchowa Einhell 1800w jest wyposażona w prowadnicę i łańcuch marki Oregon wysokiej jakości. Dodatkowo łańcuch można napinać i wymieniać bez użycia narzędzi.

Jeśli chodzi o resztę funkcji, została zaprojektowana z ergonomicznym uchwytem ułatwiającym pracę zmniejszając zmęczenie, posiada stoper z metalowymi pazurami oraz automatyczne smarowanie łańcucha.

Na koniec należy zauważyć, że jest to bardzo bezpieczny model dzięki natychmiastowemu hamowaniu łańcucha, ochronie przed odrzutem i zawleczce łańcucha.

WIĘCEJ?

 • Bardzo ekonomiczny – Jego cena jest bardzo ekonomiczna w porównaniu do innych modeli elektrycznych i innych marek.
 • Idealny dla właścicieli domów — to doskonały wybór dla każdego, kto szuka prostego narzędzia do cięcia drewna opałowego.
 • Dobra wydajność – jest to pilarka łańcuchowa, która oferuje doskonałą wydajność i dobrą precyzję cięcia.
 • Oregon Accessories – Zarówno łańcuch, jak i prowadnica są sygnowane marką Oregon, co zapewnia dobrą jakość.

MINUSY?

 • Są mocniejsze modele – sam Einhell oferuje kilka mocniejszych modeli elektrycznych, ale są one nieco droższe.

Piła łańcuchowa Einhell GE-LC 18/25 Li Zestaw z akumulatorem i ładowarką

najlepsze piły łańcuchowe Einhell

Szóste miejsce w naszym porównaniu zajmuje piła łańcuchowa Einhell GE-LC 18/25 Li, która wyróżnia się tym, że jest modelem zasilanym bateryjnie, którego cena jest naprawdę ekonomiczna w porównaniu do zwykłej ceny tego typu narzędzi.

Pakiet zawiera akumulator 3,0 Ah i ładowarkę. Należy pamiętać, że jest to idealna maszyna do lekkich prac i okazjonalnych zadań, ale nie ma cech innych doskonałych modeli elektrycznych lub gazowych.

Innym aspektem przemawiającym za tą akumulatorową piłą łańcuchową Einhell jest to, że waży tylko 3 kg, co w połączeniu z niewielkimi rozmiarami sprawia, że ​​jest bardzo łatwa w użyciu. Jeśli chodzi o bardziej techniczne właściwości, jest wyposażona w ostrze o długości 23 cm i oferuje prędkość cięcia 4,3 m/s.

Praktyczny wskaźnik poziomu naładowania akumulatora, ergonomiczny uchwyt ułatwiający obsługę i zabezpieczenie przed odrzutem dzięki hamulcowi łańcucha to tylko niektóre z jego cech. Dodatkowo prowadnica i łańcuch są produkowane przez firmę Oregon, co gwarantuje wydajność i jakość.

WIĘCEJ?

 • Idealna dla osób fizycznych – jest idealną piłą łańcuchową do małych prac, konkretnych zadań, dzięki czemu doskonale nadaje się do użytku w gospodarstwach rolnych i na gruntach.
 • Dość niska cena – jest to dość tania piła łańcuchowa w porównaniu ze średnią ceną pił łańcuchowych zasilanych akumulatorem.
 • Dobre wyposażenie – zawiera między innymi łańcuch i prowadnicę Oregon, wskaźnik poziomu obciążenia, ergonomiczny uchwyt i hamulec łańcucha.
 • Kompletny pakiet – oprócz samej piły łańcuchowej w zestawie znajduje się również akumulator 3,0 Ah i ładowarka.

MINUSY?

 • Not for Heavy Duty – Jest to lekki, unikalny model, któremu brakuje mocy i miecza maszyn zasilanych gazem.

Piła łańcuchowa Einhell GC-CL 18 Li T

najlepsze piły łańcuchowe Einhell

Ten sekator łańcuchowy Einhell jest idealny do cięcia najwyższych gałęzi drzew w znacznie wygodniejszy i szybszy sposób z ziemi. Za pomocą tego narzędzia możesz łatwo przycinać drzewa i drzewa owocowe na swojej posesji.

Do cech technicznych tego narzędzia należy jego niewielka waga poniżej czterech kilogramów, prędkość cięcia 3,76 m/s i długość ostrza 20 cm.

Teleskopowy uchwyt można regulować na żądaną wysokość w zakresie od 880 mm do 1840 mm, a obracana o 90° górna część jest niezbędna do bezproblemowego cięcia. Istotne jest również, aby głowicę silnika i główny uchwyt można było przechylić odpowiednio w 7 i 4 pozycjach, aby dostosować się do najlepszej pozycji.

Teleskopowa piła łańcuchowa Einhell GC-CL 18 Li T jest wyposażona w prowadnicę i łańcuch Oregon, automatyczne smarowanie łańcucha i istnieje możliwość napinania i wymiany łańcucha bez konieczności używania narzędzi.

Wreszcie, ta piła ogrodnicza Einhell zawiera niezbędną baterię 18 V i ładowarkę. Jeśli już je posiadasz, możesz również kupić samą piłę łańcuchową.

WIĘCEJ?

 • Idealna do przycinania — jedna z najlepszych pilarek teleskopowych w ofercie.
 • Obrotowa głowica – Posiada obrotowe mocowanie o 90 °, głowica silnika i uchwyt mogą być przechylone i mają odpowiednio 7 i 4 różne pozycje.
 • Możliwość rozbudowy i manewrowania – Długość drążka wynosi 183-277 cm, a jego waga 3,96 kg umożliwia łatwą obsługę.
 • Z akumulatorem i ładowarką — zestaw zawiera teleskopową piłę łańcuchową, akumulator litowo-jonowy 18 V i ładowarkę.

MINUSY?

 • Specyficzne zastosowanie – jest przeznaczony wyłącznie do prac związanych z przycinaniem i dlatego nie jest dobrym wyborem do innych zadań.

Poradnik zakupów: którą piłę łańcuchową Einhell kupić?

Katalog pił łańcuchowych Einhell przedstawia szeroką gamę narzędzi wszystkich typów z bardzo dobrymi ocenami. Niezależnie od tego, czy szukasz pilarki elektrycznej, benzynowej, akumulatorowej czy teleskopowej, marka ma dla Ciebie model.

Poniżej zestawiliśmy szereg zaleceń, aby ułatwić Ci proces wyszukiwania.

Nasze wskazówki dotyczące wyboru najlepszej piły łańcuchowej Einhell

Marka Einhell jest jedną z najlepszych dla użytkowników domowych, którzy szukają narzędzia, które pomoże im w pracach związanych z cięciem w gospodarstwie, sadzie lub ogrodzie. Wyróżnia się ekonomicznymi cenami związanymi z bardzo dobrą jakością wszystkich pił łańcuchowych.

Kolejnym aspektem, który należy podkreślić, jest to, że mają bardzo dobre modele w kategoriach pił łańcuchowych benzynowych, elektrycznych, akumulatorowych, a nawet mają dwa bardzo dobre narzędzia teleskopowe.

Główne zalecenia przy zakupie piły łańcuchowej są dość oczywiste. Najpierw musisz zebrać jak najwięcej informacji o różnych modelach, które Cię interesują.

Gdy to zrobisz, porównaj wydajność i dane techniczne każdego z nich. Sprawdź oceny i recenzje i zobacz, jak oceniają je inni użytkownicy. W ciągu zaledwie kilku minut poznasz wiele opinii na temat interesującej Cię piły łańcuchowej Einhell.

Gdy już podejmiesz decyzję, sprawdź ceny w różnych sklepach, zarówno online, jak i offline, i wypatruj okazji.

Ile kosztują piły łańcuchowe Einhell?

To dość ogólne pytanie, ponieważ zależy od rodzaju piły łańcuchowej. Należy również pamiętać, że cena piły łańcuchowej Einhell może się różnić w zależności od sklepu, kraju dystrybutora, kosztów wysyłki lub ewentualnych promocji.

W każdym razie, przeglądając katalog marki, widzimy, że cena pilarek Einhell może wahać się od około osiemdziesięciu euro do ponad trzech w przypadku niektórych najdroższych modeli akumulatorów, w tym zarówno akumulatorów, jak i ładowarki.

Części zamienne Einhell: łańcuchy, prowadnice i akcesoria

Jedną z rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie piły łańcuchowej, jest łatwość znalezienia części zamiennych do Twojego modelu.

W takim przypadku bardzo łatwo jest znaleźć części zamienne do pilarek Einhell, ponieważ wiele ich modeli zawiera zarówno ostrza, jak i łańcuchy marki Oregon.

Jeśli musisz rozebrać piłę łańcuchową Einhell w celu wymiany części, upewnij się, że masz pod ręką instrukcję lub instrukcję obsługi dostarczoną z piłą łańcuchową, ponieważ to ci pomoże. W każdym razie warto również zajrzeć na oficjalną stronę marki.

Leave a Comment