Jaka Jest Najlepsza Mini Pilarka Akumulatorowa? Porównanie i Przewodnik Zakupu

Małe pilarki akumulatorowe stają się coraz bardziej popularne ze względu na ich prostą obsługę i łatwość transportu. Ten wielki sukces skłonił wiele marek do wskoczenia na modę i produkcji własnych mini pił łańcuchowych.

Są również idealnym narzędziem dla hobbysty, który chce wykonać tylko podstawowe prace ogrodnicze. Jeśli jednak szukasz produktu, który może Ci odpowiadać i szukasz informacji na temat różnych modeli, nie martw się, mamy to, czego potrzebujesz.

Mini Pilarka Akumulatorowa: Stihl MSA 140 C

mini piła łańcuchowa akumulatorowa

Pilarka łańcuchowa Stihl MSA 140 C z Akumulatorem AK 30 i ładowarką AL 101

Stihl MSA 140 C to minipiła łańcuchowa, która pasuje do Twojej kolekcji poręcznych narzędzi roboczych. Rzeczywiście, pozwala na utrzymanie domu przy niewielkim wysiłku i może być bardzo przydatny zimą, kiedy trzeba ścinać drewno opałowe. Poziom wydajności zapewniany przez iterację pił łańcuchowych Stihl jest znacznie lepszy.

Mają nawet funkcję szybkiego napinania, która jest innowacją Stihl. Zmianę łańcucha można wykonać w bardzo krótkim czasie, a chwyt jest bardzo łatwy dzięki ergonomicznemu uchwytowi. Rdzeń pilarki zawiera akumulator litowo-jonowy 36 V wraz z silnikiem EC.

Od wielu razy, gdy mieliśmy do czynienia z tą małą bestią, jej waga nigdy nie była przeszkodą, ponieważ jest rzeczywiście bardzo lekka, co sprawia, że ​​jest bardzo łatwa w użyciu, nawet gdy się przedłuża.

Kolejną fantastyczną cechą tej mini piły łańcuchowej jest to, że nie potrzebujesz żadnych narzędzi do napinania łańcucha. Jesteśmy bardziej niż pewni, że każdy użytkownik uzna ten produkt za łatwy w obsłudze i przydatny w różnego rodzaju pracach.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo, możesz spać spokojnie dzięki technologii szybkiego hamowania zaimplementowanej w urządzeniu, która informuje o konieczności uzupełnienia dzięki dobrze widocznemu zbiornikowi.

Korzyści

Cytujemy :

  • Lekki i mocny;
  • Łatwy w manipulacji;
  • Łatwy do uruchomienia;
  • Półprzezroczysty zbiornik.

Mini Pilarka Akumulatorowa: 120i PACK Husqvarna

mini piła łańcuchowa akumulatorowa

Husqvarna 967098202 Pilarka 120i + Akumulator + QC80

Marka Husqvarna kilkakrotnie wprowadzała innowacje w modelach pił łańcuchowych, które wprowadziła na rynek, zarówno pod względem wydajności, jak i wydajności. Jednak elektryczna piła łańcuchowa Husqvarna 120i jest o wiele lepsza.

Rzeczywiście, po uruchomieniu zwrotność jest bezbłędna, a fakt, że jest bezprzewodowy, pozwala na swobodne poruszanie się. Wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że bateria jest w pełni naładowana, abyś mógł z niej korzystać bez obaw o podłączenie jej do gniazdka lub napełnienie jej gazem.

Jeśli chodzi o jakość wykonania, ta pilarka jest dość lekka i waży nie więcej niż 4 kg, co zwiększa jej łatwość użytkowania. Poza tym prawie nie wydaje dźwięku Praca z tym modelem była dla nas naprawdę przyjemnym doświadczeniem i uważamy, że będzie tak samo dla Ciebie.

Niezależnie od tego, czy chcesz ciąć drewno, czy może przycinać w swoim ogrodzie, ta Husqvarna 120i sprawi, że wszystkie zadania będą o wiele mniej czasochłonne. Jak wspomniano wcześniej, marka znana jest z innowacyjności, ale znana jest również z godnych zaufania produktów, co uzasadnia cenę tej iteracji.

Mini Pilarka Akumulatorowa: Ryobi OCS1830

mini piła łańcuchowa akumulatorowa

RYOBI – 18V ONE+ Akumulatorowa Elektryczna Piła łańcuchowa Bezszczotkowy silnik – Prowadnica 30cm – Regularne i domowe zastosowanie, małe przycinanie, przepływ drewna opałowego – OCS1830

Model elektrycznej piły łańcuchowej OCS1830 wnosi wiele do stołu pod względem praktyczności i ergonomii. Nie wprowadza w ogóle bałaganu do Twojego domu, ponieważ dzięki małej ramie można go przechowywać w dowolnym miejscu w domu. W porównaniu do innych mini pilarek jest nieco ciężka, około 4 i pół kilograma, ale nadal jest bardzo poręczna.

W chłodne dni przydaje się, gdy trzeba narąbać drewno do kominka. Silnik OCS1830 jest dość mocny, a ostrze ma 30 centymetrów długości, co pozwala na bardzo czyste cięcie.

Jedynym problemem jest to, że pakiet modeli nie zawiera ładowarki ani baterii. Jesteśmy pewni, że większość użytkowników uzna to narzędzie za bardzo pomocne, aby praca w ogrodzie była mniej czasochłonna.

Mini Pilarka Akumulatorowa: Makita DUC353Z

mini piła łańcuchowa akumulatorowa

PIŁA ŁAŃCUCHOWA MAKITA 36 V => 2 X 18 V LI-ION 35 CM (TYLKO PRODUKT) – DUC353Z

Ten model mini piły łańcuchowej jest innowacją, moc 1100 W w połączeniu z szybkością cięcia pozwala mu konkurować z pilarkami termicznymi, co jest sporym osiągnięciem dla mini pilarki elektrycznej. Dwie baterie Makita DUC353Z pozwoliły nam używać go do bardzo długich sesji bez osłabienia.

Ta moc sprawia, że ​​większość prac związanych z cięciem jest dziecinnie prosta, ponieważ prędkość łańcucha może wzrosnąć do 20 m/s, gdy jest pusty. Zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści mogą w pełni wykorzystać potencjał tego modelu. 

Zapewnia dobrą manewrowość, ponieważ waży zaledwie 4,5 kg. Nie ma również potrzeby otwierania jednostki w celu sprawdzenia poziomu oleju, ponieważ posiada dobrze widoczny wskaźnik, który zapewnia jeszcze większą wydajność.

Mini Pilarka Akumulatorowa: Einhell GE LC 18 LI

mini piła łańcuchowa akumulatorowa

Akumulatorowa piła łańcuchowa Einhell na akumulator GE-LC 18/25 Li Kit Power X-Change (18 V, 3,0 Ah, długość prowadnicy 25 cm, długość cięcia 23 cm, w tym akumulator 3,0 Ah i ładowarka)

Ta mini piła łańcuchowa firmy Einhell kilkakrotnie przekroczyła nasze oczekiwania podczas naszych szeroko zakrojonych testów jej możliwości. Rzeczywiście jest to bardzo lekki model, który zawiera 2 baterie litowe 18 V. Można ich używać w większości narzędzi ogrodniczych należących do tego samego typu produktu.

Jeśli bateria Twojej pilarki łańcuchowej Einhell ulegnie awarii, możesz użyć baterii śrubokręta o doskonałej kompatybilności. Pełne naładowanie baterii zajmuje ponad godzinę, co jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, jak długo mogą działać urządzenie.

Kombinacja akumulatorów gromadzi moc w pile łańcuchowej, umożliwiając jej osiągnięcie do 4 3 m/sw zakresie prędkości łańcucha, co jest odpowiednią wartością dla modelu bezprzewodowego. Stosunek ceny do jakości jest całkiem dobry, biorąc pod uwagę to, co może zaoferować.

Promocje: Tania Mini Pilarka Akumulatorowa

Znajdź Najlepsze Oferty już Teraz

mini piła łańcuchowa akumulatorowa

Mini akumulatorowa piła łańcuchowa, bezprzewodowa elektryczna piła łańcuchowa Seesii 6, z wtryskiwaczem smaru i 2 bateriami, mini-ładowalna elektryczna piła łańcuchowa, 2 łańcuchy

mini piła łańcuchowa akumulatorowa

Mini akumulatorowa piła łańcuchowa, akumulatorowa piła łańcuchowa Tolare Mini, mini piła łańcuchowa z ładowarką i 2 sztuki Akumulator 2500mAh, piły łańcuchowe do cięcia drewna, gałęzi drzew

mini piła łańcuchowa akumulatorowa

6-calowa mini akumulatorowa piła łańcuchowa, mała elektryczna bezprzewodowa piła łańcuchowa, jednoręczna przenośna piła łańcuchowa na baterie, przenośna piła ogrodowa na akumulator, z futerałem i ładowarką

mini piła łańcuchowa akumulatorowa

6-calowa mini piła łańcuchowa, jednoręczna piła łańcuchowa z akumulatorem i ładowarką, mała elektryczna piła łańcuchowa z akumulatorem do piły łańcuchowej do drzew ogrodowych

mini piła łańcuchowa akumulatorowa

Mini akumulatorowa piła łańcuchowa, akumulatorowa piła łańcuchowa Bravolu 21V 6, przenośna jedna ręka, z bateriami 2, łańcuchami 2 i rękawicami ochronnymi, odpowiednia do cięcia drewna, przycinania, ogrodu

mini piła łańcuchowa akumulatorowa

Mini akumulatorowa piła łańcuchowa Grenintol, bezprzewodowa elektryczna piła łańcuchowa 8 cali z akumulatorem 2 x 2500mAh, bezszczotkowe piły łańcuchowe o dużej mocy do cięcia drewna 20cm, przycinanie

mini piła łańcuchowa akumulatorowa

6-calowa mini akumulatorowa piła łańcuchowa, mała elektryczna ręczna piła łańcuchowa z 2 bateriami 24 V, 2 łańcuchami z węglików spiekanych, układ olejowy, elektryczne piły ogrodowe do drzew, czerwone

mini piła łańcuchowa akumulatorowa

Pafieo Mini Battery Chainsaw, 4-calowa przenośna akumulatorowa elektryczna piła łańcuchowa Ręczna piła elektryczna, piła łańcuchowa z bateriami 2 do cięcia drewna, przycinanie ogrodu, łańcuchy 2

mini piła łańcuchowa akumulatorowa

Mini akumulatorowa piła łańcuchowa, przenośna akumulatorowa elektryczna piła łańcuchowa MHDYT 4-calowa ręczna piła elektryczna, piła łańcuchowa z akumulatorem 24 V do cięcia drewna, przycinanie ogrodu

mini piła łańcuchowa akumulatorowa

Mini akumulatorowa piła łańcuchowa, Dalugo 6-calowa mini bezprzewodowa elektryczna piła łańcuchowa z akumulatorami 2, Mini zasilana bateryjnie piła ogrodowa do cięcia drewna, ścinanie drzew

Leave a Comment