Pilarka Spalinowa Stihl MS 180: Recenzje i Wrażenia

Pilarka Spalinowa Stihl MS170

Streszczenie

Podobnie jak MS 170, spalinowa pilarka MS 180 oferuje doskonały stosunek jakości do ceny przy bardzo dobrych osiągach. Możesz liczyć na jego moc, aby bez trudu pokonywać najgrubsze gałęzie.

✔️Zalety

 • Potężny
 • Doskonała wartość
 • Niezawodność

Niedogodności

 • Głośny

Pilarki Stihl słyną z niezawodności i doskonałego stosunku ceny do wydajności. Model pilarki termicznej Stihl MS 180 nie jest wyjątkiem od reguły: nieco mocniejszy niż klasyczny MS 170 (patrz nasza recenzja), model MS 180 przemawia zarówno do osób prywatnych, jak i profesjonalistów dzięki swojej wszechstronności, zarówno poręcznej, jak i wydajnej. Ale czy to sprawia, że ​​jest to najlepsza termiczna pilarka łańcuchowa na rynku? To właśnie chcieliśmy wiedzieć.

Oto nasza recenzja piły łańcuchowej Stihl MS 180.

Nasza Opinia na Temat piły łańcuchowej Stihl MS 180

Stihl to niemiecka marka znana w świecie ogrodnictwa, w Europie i na świecie z niezawodnych, solidnych i doskonałej jakości produktów. Wśród oferowanych przez nią produktów do pielęgnacji ogrodu (piły łańcuchowe, nożyce do żywopłotu, dmuchawy, wykaszarki itp.) szczególnie popularne wśród konsumentów są piły łańcuchowe.

Stihl był również pierwszą marką ogrodniczą, która oferowała piły łańcuchowe dla osób prywatnych.

Dziś marka jest obecna w ponad 160 krajach na całym świecie, gdzie słynie z jakości swoich urządzeń. Modele Stihl są na ogół dość drogie i są szczególnie używane przez profesjonalistów. Jednak większość pilarek Stihl, takich jak model Stihl MS 180, doskonale nadaje się do użytku domowego.

pilarka stihl ms 180 c-be opinie

Pilarka termiczna Stihl MS 180 nie jest wyjątkiem od reguły: ta maszyna jest mocna, precyzyjna i niezawodna. Ta piła termiczna przeznaczona jest przede wszystkim do cięcia drewna o średniej średnicy, przy długości cięcia 35 cm.

Może być używany zarówno okazjonalnie, jak i często; z tego powodu model ten będzie odpowiadał zarówno osobom poszukującym niezawodnego i solidnego narzędzia, jak i profesjonalistom poszukującym urządzenia, które przetrwa lata.

Pilarka łańcuchowa Stihl MS 180, podobnie jak większość modeli pilarek termicznych Stihl, opiera się na łatwości obsługi. Waży 4,1 kg i jest wyposażony w system antywibracyjny, dzięki czemu jest bardzo przyjemny w użytkowaniu nawet przy cięciu drewna przez długi czas.

Posiada również ergonomiczny uniwersalny uchwyt do sterowania dźwignią, zapewniający wygodniejszy chwyt. Zbiornik oleju o pojemności 14,5 cl posiada wskaźnik poziomu ułatwiający użytkowanie i ograniczający awarie.

pilarka stihl ms 180 c-be opinie

Pilarka Spalinowa – Stihl MS180

 • Bardzo wysoka zwrotność
 • Rozwarstwiony silnik skanowania
 • Moc 1,4kW
 • System antywibracyjny
 • Długość prowadnicy od 30 do 35 centymetrów (w zależności od modelu)
 • Automatyczne smarowanie łańcucha
 • Uniwersalne sterowanie dźwignią
 • Waga 4,1 kg

Pilarka spalinowa Stihl MS 180 jest bardzo mocna, z silnikiem o pojemności 31,8 cm3 i mocy 1,4 kW, czyli więcej niż najlepiej sprzedający się model Stihl, MS 170. Ten model będzie zatem przeznaczony dla tych, którzy chcą zainwestować w mocniejszy model niż MS 170. Może również ciąć drewno opałowe, ciąć lub okrzesywać krzewy, przycinać żywopłot lub wykonywać prace domowe w domu lub na zewnątrz.

Mocne Strony Piły łańcuchowej Stihl MS 180

Pilarka spalinowa Stihl MS 180 ma tę zaletę, że oferuje doskonały stosunek jakości do ceny. Jak wszystkie modele pilarek Stihl, jest wydajna, mocna, solidna i niezawodna, a wszystko to za stosunkowo rozsądną cenę (poniżej 250 €).

Ponadto ten profesjonalny model jakości jest bardzo odpowiedni dla osób fizycznych : kompaktowy i lekki, jest łatwy w obsłudze dzięki uniwersalnemu uchwytowi do sterowania dźwignią. Ten uchwyt łączy wszystkie elementy sterujące w jedną dźwignię, aby zapobiec konieczności odkładania maszyny w celu jej uruchomienia lub zatrzymania.

Ta funkcja nie tylko ułatwi korzystanie z pilarki termicznej, ale także poprawi Twoje bezpieczeństwo, zapobiegając urazom. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, napinacz łańcucha bocznego pozwoli również napinać łańcuch bez ryzyka zranienia się ostrymi wyżłobieniami.

pilarka stihl ms 180 c-be opinie

Wreszcie pilarka łańcuchowa Stihl MS 180 to niezawodny i ekonomiczny model. Jeśli cena zakupu pozostaje stosunkowo wysoka, to szybko się opłaca dzięki solidności urządzenia i układowi silnika 2-suwowego ze zmiataniem warstwowym, Innowacja marki Stihl, która pozwala zużywać do 20% mniej paliwa !

Gdzie Kupić Tanią Piłę łańcuchową Stihl MS 180

Cena piły łańcuchowej Stihl MS 180 reprezentuje pewien budżet, ze względu na jakość urządzenia i reputację marki. Jednak piłę łańcuchową Stihl MS 180 można niedrogo znaleźć w sklepach specjalizujących się w sprzedaży artykułów ogrodniczych lub DIY lub na ich stronie internetowej : Leroy Merlin, Castorama, Bricorama, Alexis Robert… Cena pilarki Stihl MS 180 oscyluje wokół 250 euro, wahając się od 225 euro do 263 euro.

Recenzja Piły łańcuchowej Stihl MS 180: Podsumowanie

Nasza opinia na temat pilarki spalinowej Stihl MS 180 jest pozytywna : ta pilarka jest solidna, niezawodna i wysokiej jakości, jak wszystkie modele Stihl. Można go znaleźć w niskich cenach w Internecie, aby skorzystać z doskonałego stosunku jakości do ceny.

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą fizyczną, czy profesjonalistą, ta wszechstronna, poręczna i mocna pilarka spalinowa to doskonała inwestycja!

pilarka stihl ms 180 c-be opinie

Pilark Spalinowa – Stihl MS170

 • Bardzo wysoka zwrotność
 • Rozwarstwiony silnik skanowania
 • Moc 1,4kW
 • System antywibracyjny
 • Długość prowadnicy od 30 do 35 centymetrów (w zależności od modelu)
 • Automatyczne smarowanie łańcucha
 • Uniwersalne sterowanie dźwignią
 • Waga 4,1 kg

Leave a Comment